ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Екзаменаційна сесія – виклик карантину!

Згідно затвердженим графіком екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. здобувачі вищої освіти денної форми навчання спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство»15 квітня 2020 успішно склали іспит з дисципліни «Дендрологія».

Карантин для дистанційного проведення іспиту не став на заваді дотриманню всіх вимог. У форматі відеоконференції на платформі Zoom іспит розпочався вчасно о 9:00 за участі  студентів та двох викладачів (асистента кафедри Омелянової Вікторії Юріївни та доцента кафедри Бойко Тетяни Олексіївни). Іспит тривав протягом двох академічних годин. Екзаменаційні роботи студенти також в онлайн режимі надсилали безпосередньо на електронну скриньку викладача.

Вивчення дисципліни «Дендрологія»  здобувачі вищої освіти денної форми навчання 2 курсу розпочали ще на початку року і тому перехід на дистанційне навчання ніяк не вплинув на якість здобутих знань студентами, які із задоволенням опанували та вміло використовували онлайн-сервіси для навчання.

Для ефективного зворотнього зв'язку, консультування та інформування щодо організації освітнього процесу старостою академічної групи було створено також Viber-групу.

Іспит складено успішно! А тому слід пам’ятати, що гарантом успіху дистанційного навчання слугують три компоненти – організація процесу, мотивація та контроль.

Author: Омелянова В.Ю.(22.05.2020)