ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Для тих, хто навчається вдомаВідповідно до Наказу ректора №38-ОД від 08.04.2021 р. "Про перехід на дистанційне навчання", пропонуємо сервісні послуги, які Наукова бібліотека надає дистанційно.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців
Херсонського державного аграрно-економічного університету,
які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Взаємодія зі стейкхолдерами Освітньої програми Водні біоресурси та аквакультура факультету рибного господарства та природокористування

З метою удосконалення освітніх програм спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство впродовж року систематично відбуваються робочі зустрічі, продуктивні дискусії, круглі столи, громадське обговорення з усіма зацікавленими особами освітньої діяльності та виробничого сектору у сфері рибного господарства. 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри загальноекономічної підготовки

У спортивній залі Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулась товариська зустріч з командою Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії зі стрітболу – це своєрідний варіант баскетболу, ще його називають вуличний баскетбол. У запеклій боротьбі перемогла дружба.

Детальніше...

Навчання з питань охорони праці

З 5 по 9 квітня 2021 року викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії проходили дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

Детальніше...

Цікавинки освітнього процесу: інтеракція від кафедри професійної освіти

Соціалізація особистості  є складним і тривалим процесом,  який постає  не тільки як результат засвоєння та активного відтворення людиною соціально-культурного досвіду, знань, цінностей, норм, моралі, традицій, а й виступає обов’язковим фактором розвитку особистості, який забезпечує повноправне існування людини всередині суспільства.

Детальніше...

Відбулось планове засідання студентського гуртка "Біолог"

Відбулось планове засідання студентського гуртка "Біолог" факультету рибного господарства та природокористування за тематикою: "Вагові та лінійні показники червоновухої черепахи, визначення віку та статі".

Детальніше...

Новини з виставки «БУДІНДУСТРІЯ»

Херсонський державний аграрно-економічний університет представляє свої досягнення, здобутки на виставці «Будіндустрія», що проходить в ККЗ «Ювілейний» з 8 по 10 квітня 2021 року. Представник Херсонської обласної державної адміністрації Чорний Іван Васильович, що урочисто відкрив виставку «Будіндустрія», особливо зацікавився розробками кафедри будівництва стосовно можливості застосування фарбового утеплення, результатів випробування склопластикової арматури, утеплених підлог для підприємств сільського господарства. 

Детальніше...

"Мріємо та Діємо"

"Мріємо та Діємо" – саме під таким гаслом, в рамках реалізації програми USAID під однойменною назвою, відбулась зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування освітніх ступенів «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр» з експертом з оцінки ринку праці Оксаною Козак.

Детальніше...

Відвідування студентами факультету архітектури та будівництва виставки «Стройіндустрія 2021. Енергозбереження»

8 квітня 2021 року в ККЗ «Ювілейний» відбулося відкриття  традиційної 22 галузевої будівельної виставки «Стройіндустрія  2021. Енергозбереження». Така визначна подія в будівельній галузі Херсонщини не могла не привернути уваги викладачів та студентів наукового гуртка «Актуальні проблеми динаміки та міцності» нашого факультету.

Детальніше...

Опублікований «Зарплатний рейтинг вишів-2020» за версією журналу «Гроші»

За результатами рейтингового оцінювання журналу «Гроші» (14-тий рейтинг закладів вищої освіти за результатами діяльності у 2020 р.) та експертної оцінки роботодавців Херсонський державний аграрно-економічний університет з підготовки фахівців аграрного спрямування посів 12 місце серед усіх ЗВО України, а серед аграрних університетів – 9 місце.

Детальніше...

Весняна студентська наукова конференція в рамках роботи гуртка «Технолог»

Робота студентського наукового гуртка «Технолог» кафедри технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції на минулому тижні була присвячена проведенню весняної наукової конференції, на якій були висвітлені роботи здобувачів вищої освіти спеціальностей 201 «Агрономія» та 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» під науковим керівництвом викладачів кафедри.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua