ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Економічний турнір

Кмітливі, ерудовані та розумні студенти зібрались сьогодні на економічному Турнірі. Підготовка до якого була довгою та напрочуд складною, але всі 5 команд-учасників, студенти 1 та 2 курсів економічного факультету, гідно представили себе.

Турнір складався з двох етапів. У кожному турі команди не поступались місцем, не було також і лідируючою команди, всі шли нога в ногу. Але все ж таки, журі у складі досвідчених викладачів  аналізували кожну відповідь, дослухались до думки кожного та висловлювали свої.

Хоч турнір тривав більше двох пар, але команду-переможця не було названо - це стане відомо вже завтра. Оскільки журі будуть ще колективно обговорювати. Економічний турнір надихнув кожного до більш широкого вивчення економіки та надав поштовх до прагнення приймати участь не тільки в університетському Турнірі, а й потрапити на всеукраїнський.

 

Економічне майбутнє нашої країни – в надійних руках. Саме такий висновок можна зробити з фінальної боротьби Турніру економістів серед студентів економічного факультету Херсонського державного аграрного університету, як зазначила декан Вікторія Грановська.

 

Автор: Прес-центр ХДАУ Катерина Нікітенко