ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Ленкоранський державний університет (ЛДУ) співпрацюватиме з Херсонським державним аграрним університетом (ХДАУ)

Ленкоранський державний університет (ЛДУ) і Херсонський державний аграрний університет (ХДАУ) підписали двосторонню угоду про співпрацю в галузі освіти. Угода була підписана виконуючим обов'язки ректора ЛДУ, професором Натиг Ібрагімовим і ректором Херсонського державного аграрного університету, професором Кириловим Ю.Є. Двостороння угода про співпрацю між університетами буде діяти протягом 5 років.

Детальніше...

Викладачі кафедри «Обліку і оподаткування» продовжують профорієнтаційні зустрічі

Відбулась зустріч д.е.н., доцента Пристемського О.С. з вчителями і батьками школярів 11 класу Херсонської загальноосвітньої навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради І-ІІІ ступенів. Батьків ознайомили з особливостями вступної кампанії 2020 року, наголосили на перевагах навчання в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», його факультетами та спеціальностями.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота з учнями Новокаховського приладобудівного технікуму

Традиційно восени тривають зустрічі доцентів кафедри обліку і оподаткування Сакун Аліни Жоржовни та Пристемського Олександра Станіславовича з учнями Новокаховського приладобудівного технікуму для інформування особливостей вступу до Аграрного університету.

Детальніше...

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та практичні питання щодо виконання робіт із землеустрою»

17 жовтня 2019 р. відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція, яка була організована та проведена кафедрою землеустрою, геодезії та кадастру. Відкрили конференцію перший проректор, проректор з науково–педагогічної роботи Юрій Яремко та проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр Аверчев.

Детальніше...

Практичне заняття з дисципліни «Основи тваринництва» на біолого-технологічному факультеті

У підготовці висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців має велике значення їх здатність практично оцінювати технологію утримання та годівлі тварин. За навчальним планом відбулось практичне заняття з дисципліни: «Основи тваринництва», на базі навчальної стайні Херсонського державного аграрного університету у здобувачів вищої освіти першого року навчання спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», яке провели доценти кафедри технології виробництва продукції тваринництва Пелих Н.Л. та Соболь О.М. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з особливостями годівлі та утримання коней, інвентарем для проведення тренувань, навичками встановлення контакту з тваринами та проведення їх зовнішнього огляду. Навчились визначили ознаки прояву захворювань у коней.

Детальніше...

У Херсонському державному аграрному університеті – Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

На  кафедрі професійної освіти економічного факультету 16 жовтня 2019 р. відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Виїзне практичне заняття на базі філії «Чорнобаївське» ПрАТ «Агрохолдинг Авангард»

За ініціативи викладачів біолого-технологічного факультету кафедри технології виробництва продукції тваринництва 15 жовтня 2019 року відбулося виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни: «Технологія виробництва продукції птахівництва» на базі філії «Чорнобаївське» ПрАТ «Агрохолдинг Авангард».

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри технології виробництва продукції тваринництва

15 жовтня 2019 року з профорієнтаційним візитом завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва Ведмеденко О.В. відвідала Антонівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, номер 18, м. Херсона де відбулась зустріч з 10-11 класами закладу освіти. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з умовами вступу та перспективами навчання у Херсонському державному аграрному університеті.

Детальніше...

Студенти економічного факультету відвідали Народний музей історії

15 жовтня першокурсники спеціальності «Облік і оподаткування» (викладач Круковська О.В.) ознайомились з історією університету, яка почалася ще далекого 1874 року з земського сільськогосподарського училища. Музей має невелику колекцію студентських раритетів тих часів. Іще одна сторінка експозиції – матеріали, що розповідають про історію університету в роки Другої світової війни.

Детальніше...

День козацтва

День козацтва, одне з тих свят, у якому живе дух наших славних попередників-козаків. 15 жовтня в читальній залі  Наукової бібліотеки ХДАУ відбувся виховний захід до Дня Українського  козацтва.  Студенти 4 курсу біолого - технологічного факультету за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (викладач Пелих Н.Л.) зустрілися з керівником громадської організації «Козацька почесна варта» Сінаєвим О.Е. та козаком почесної варти – С. Чубатовим, які розповіли про єдність, культуру, мужність, сміливість козаків та показали бойові прийоми з шаблями.

Детальніше...

Профорієнтація Олешки

Дуже насиченою та пізнавально-інформативною відбулась зустріч представників кафедри землеустрою, геодезії та кадастру разом з адміністрацією «Олешківської гімназії», учнями та їх батьками.

Детальніше...

Відбувся захист звітів агроінтернів (шостого набору)

10 жовтня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» здобувачі вищої освіти, які проходили практику на виробничих підприємствах по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва за системою дуальної освіти (агроінтернатура) шостого набору, звітували проректору з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатору проекту по ДВНЗ «ХДАУ», професору Аверчеву О.В. та керівникам практики по університету.

Детальніше...

Бібліотечні уроки

11.10.19 р. співробітниками Наукової бібліотеки рамках ознайомлення зі спеціальністю «Вступ до фаху» проведено бібліотечний урок-екскурсію для студентів 1 курсу економічного факультету, спеціальності «Облік і оподаткування» (викладач к.е.н., доцент Круковська О.В.). Студенти ознайомились зі складанням бібліографічного опису використаних джерел літератури при написанні контрольних, курсових, дипломних та магістерських робіт відповідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, ДСТУ 8302:2016 та ін., з Електронним каталогом, базами даних та електронною бібліотекою, традиційними каталогами та картотеками.

Детальніше...

З Днем захисника України!

Зі святом Вас наші сильні, мужні чоловіки, з Днем захисника України! 

З прийдешнім святом привітали чоловічу половину студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», наших Захисників викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру та дівчатка відповідної спеціальності.

Детальніше...

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє»

10-11 жовтня 2019 року на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій ДВНЗ «ХДАУ» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє».

Детальніше...

Відкрита лекція «Реновації промислових зон у сучасних умовах міста» з кандидатом архітектури Сисоєвою В.В.

Для ознайомлення із сучасними тенденціями в архітектурі міст та покращення зовнішнього вигляду їх промислових зон, кандидат архітектури    Сисоєва В.В. 11.10.2019 провела відкриту лекцію «Реновації промислових зон у сучасних умовах міста» для майбутніх інженерів-будівельників та архітекторів  з метою познайомити здобувачів вищої освіти з практичними та теоретичними аспектами цього напрямку. Також на парі були присутні завідуючий кафедри Чеканович М.Г. та викладачі кафедри будівництва.

Детальніше...

14 жовтня Україна відзначає потрійне свято

Шановні колеги, друзі!

 Щиро вітаємо Вас зі святом справжньої мужності, Днем захисника України!

 Будьте справжніми Захисниками для своїх коханих, мам, бабусь, для своїх родин, друзів, для своєї країни!

Детальніше...

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс студентської молоді імені Тараса Шевченка

Шановні студенти!

Економічний факультет запрошує до участі у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочистості з нагоди початку Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудуться

16 жовтня 2019 рокуна кафедрі професійної освіти, ауд. 101а.

Детальніше...

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День Захисника України

Цей день - одне з найбільших державних свят. Свято нескорених. Бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Напередодні у читальній залі Наукової бібліотеки представлено розгорнуті книжкові виставки, які присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України. 

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри інженерії харчового виробництва

10 жовтня 2019 року відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри інженерії харчового виробництва біолого-технологічного факультету з майбутніми абітурієнтами у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище», які були ознайомлені з умовами вступу та перспективами навчання у Херсонському державному аграрному університеті.

Детальніше...