ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Робота експертом при проведенні акредитаційної експертизи

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 1526 – Е, від 13 жовтня 2020 р., завідувачка кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Наталія Дудяк була призначена експертом групи для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» за другим рівнем вищої освіти освітніх програм «Землеустрій та кадастр» та «Геоінформаційні системи і технології» в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти ХДАЕУ

27 жовтня 2020 року за ініціативи факультету архітектури та будівництва була проведена лекція на тему: «Наукові основи забезпечення аеромоніторингу ґрунтових ресурсів України», завідувачем лабораторії інструментальних методів досліджень ґрунтів, стандартизації та метрології Національного центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського» Максимом Солохою.

Детальніше...

«Відкрита зустріч», яка відбудеться 29 жовтня 2020р. з 16:20

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 1648-Е від 22 жовтня 2020 року в період з 29 жовтня 2020–31 жовтня 2020р буде проводитися акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 181 «Харчові технології» освітньої програми «Харчові технології» (ID33970) за другим рівнем вищої освіти у Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет».

Програмою онлайн-візиту експертної групи запланована «Відкрита зустріч», яка відбудеться 29 жовтня 2020р. з 16:20 до 17:00, взяти участь в якій можуть особи, які виявили бажання (крім гаранта ОНП та представників адміністрації ДВНЗ «ХДАУ»).

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/79787278485?pwd=VUN1a3NQMzBUSGpnVjVzeExBTDJEZz09

Ідентифікатор конференції: 797 8727 8485

Код доступу: 2020

 

В Херсонському державному аграрно-економічному університеті продовжила роботу канікулярна школа математики на базі кафедри менеджменту та інформаційних технологій

27 жовтня учасники активно приймали участь у розв’язуванні задач, що входять до переліку завдань ЗНО. На вікторині «Веселі математичні розваги» вони розгадували фокуси, ребуси і продемонстрували високий рівень логічного мислення, кмітливість у розв’язку неординарних математичних задач.

Детальніше...

Виїзне заняття на базі готельно-ресторанного комплексу «Панорама»

Першокурсники економічного факультету ДВНЗ «ХДАЕУ» спеціальності «Готельно-ресторанна справа» на практичному занятті з дисципліни «Вступ до фаху» відвідали готельно-ресторанний комплекс «Панорама». 

Детальніше...

Шановні науковці, співробітники, студенти! До вашої уваги проект сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP) – ініціатива, спрямована на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості,  створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу українських університетів. 

Детальніше...

ННЦ ІПОД прийняв участь в українсько-німецькій онлайн-конференції

26 жовтня за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу в НМЦ ВФПО відбулася онлайн-конференція щодо "Обговорення навчального плану підвищення кваліфікації з тематики "Розвиток сільської місцевості в Україні". 

Детальніше...

Розпочато роботу канікулярної школи математики

26 жовтня в Херсонському державному аграрно-економічному університеті, підтримуючи традиції навіть в умовах адаптивного карантину, викладачами кафедри менеджменту та інформаційних технологій розпочато роботу канікулярної ШКОЛИ МАТЕМАТИКИ (on-line, в режимі конференції Zoom).

Детальніше...

Увага!!!

Кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету запрошує школярів 9-10 класів міста Херсона взяти участь у Школі економіки в період з 28.10.2020 р. по 29.10.2020 р.

Детальніше...

Гостями Народного музею були здобувачі освіти економічного факультету спеціальність: 071 "Облік і оподаткування"

Екскурсію для них провела співробітник  Наукової бібліотеки  Вікторія Іванівна Ткаченко.  Майбутні економісти  ознайомились з історією та сучасністю  Херсонського державного аграрного університету. Найбільшу цікавість  викликала  колекція предметів старовини, що розповідає про життя студентів аграріїв і жителів міста.

Детальніше...

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку» до дня пам’яті професора Ю.В. Пилипенка

22-23 жовтня в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку» до дня пам’яті професора Ю.В. Пилипенка.

Детальніше...

Науково - дослідна робота здобувачів вищої освіти на кафедрі технології виробництва продукції тваринництва біолого-технологічного факультету

Відповідно до плану роботи студентського наукового гуртка «Технолог з виробництва продукції тваринництва» 21 жовтня 2020 року відбулась студентська навчально-предметна конференція “Сучасне біорізноманіття порід собак в Україні”. 

Детальніше...

Набуття практичних навичок із спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

 

Учні Антонівської загальноосвітньої школи № 18 I-III ступенів, Херсонської міської ради, мали нагоду більше дізнатись про професію геодезиста – землевпорядника. Мартинов І.М. продемонстрував майбутнім абітурієнтам роботу  на високоточних, високопродуктивних геодезичних приладах із застосуванням геоінформаційних технологій.

 

Детальніше...

Гастрономічний тур до Мумбая: засідання наукового гуртка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов

22 жовтня відбулося чергове засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурному спілкуванні», присвячене Всесвітньому дню кухаря й кулінара, який відзначали напередодні.

Детальніше...

Знайомство здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня біолого-технологічного факультету з фундаментальною наукою

Жовтневий дайджест новин продовжує лабораторне заняття з дисципліни «Морфологія сільськогосподарських тварин» на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулося на якому здобувачі нашого факультету розпочали вивчати цикл наукових напрямів, що вивчають зовнішню і внутрішню будову тварин та закономірності їхнього формоутворення у процесі індивідуального (онтогенез) розвитку.

Детальніше...

Робота студентського наукового гуртка на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка

21 жовтня 2020 р. у Херсонському державному аграрно-економічному університеті на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка біолого-технологічного факультету відбулося засідання студентського наукового гуртка "Морфологія та розведення тварин", яке проходило з надзвичайним почуттям захоплення, єдності та гордості за здобувачів нашого університету!

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців

Херсонського державного аграрного університету,

які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Науковий гурток «Публічне управління та адміністрування в умовах децентралізації» продовжує роботу

21 жовтня 2020 відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри публічного управління та адміністрування. На засіданні було проведено тренінг з підготовки тез виступу на конференцію,написання наукових робіт на конкурс, оформлення списку використаних джерел і літератури.

Детальніше...

Використання лікарських рослин в озелененні.

19 жовтня 2020 року на черговому засіданні наукового гуртка «Квітникарство» кафедри лісового та садово-паркового господарства учасники вивчили асортимент лікарських рослин, які використовуються в озелененні. 

Детальніше...

Другий день тренінг-курсу «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

21 жовтня 2020 року пройшов другий етап засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...