ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Практика студентів

 

Студенти 2 та 3 курсу навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»  протягом навчальної практики з «Геодезії» закріплюють знання та вдосконалюють навички, які  були отримані під час навчального процесу. За допомогою тахеометра була проведена топографічна зйомка частини території ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» (гуртожитків 4 та 5).

 

Детальніше...

Відкриття навчального розплідника в ХДАУ

20 червня в Аграрному університеті відкрили навчальний розплідник нішевих плодових культур, який доповнив виробничо-прикладне середовище факультетів агрономічного та водного господарства будівництва і землеустрою.

Детальніше...

День поля «Вирощування зернобобових та нішевих культур в умовах глобальних змін клімату»

14 червня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся день поля «Вирощування зернобобових та нішевих культур в умовах глобальних змін клімату», за підтримки ТОВ «Август Україна», ТОВ «Тімак Агро Україна» та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева Олександра Володимировича.

Детальніше...

Була проведена лекція на тему: «Climate-Smart Agricultural for Healthy Soils, Healthy Food, Healthy People»

В рамках міжнародного проекту між Україною та США «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунту та продуктивність сільськогосподарських культур» Рафіком Ісламом (Rafiq Islam) була проведена лекція на тему: «Climate-Smart Agricultural for Healthy Soils, Healthy Food, Healthy People».

Детальніше...

Відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання»

В рамках міжнародного проекту між Україною та США «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунту та продуктивність сільськогосподарських культур», за сприянням агрономічного факультету та кафедри землеробства 18 червня у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання».

Детальніше...

Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств»

У ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університ» на факультеті водного господарства,будівництва відбулася Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств», організована колективом кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету водного господарства, будівництва та землеустрою, в якій взяли участь студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...

Комплексна перевірка знань на біолого-технологічному факультеті

20 червня 2019 року на біолого-технологічному факультеті відбулась комплексна перевірка знань здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання заочної форми за освітньо-професійною програмою «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та напряму підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання»

18 червня в Херсонському державному аграрному університеті відбувся міжнародний  семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання» за участю представників Державного університету штату Огайо, Томом Уорлі – директором, Південний центр та Рафіком Ісламом - керівником програми водних, земельних ресурсів, біоенергетичних культур. Мета семінару: алгоритми написання проектів, для отримання гранту.

Детальніше...

Кандидатський іспит зі спеціальності 06.01.09 «Рослинництво»

18 червня 2019 р. в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулася здача кандидатського іспиту зі спеціальності 06.01.09 «Рослинництво». Голова екзаменаційної комісії – проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор с.-г. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Аверчев О.В. Члени екзаменаційної комісії: доктор с.-г. наук, професор Базалій В.В., доктор с.-г. наук, професор Жуйков О.Г., кандидат с.-г. наук, доцент Каращук Г.В.

Детальніше...

Участь здобувачів вищої освіти Херсонського державного аграрного університету в Національно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт»


14 червня 2019 року здобувачі вищої освіти Аграрного університету курінь «Отамани» вибороли друге місце в Національно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт» серед учнівської молоді та студентства Херсонщини.

Детальніше...

Завершення практики зі спеціальності


Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» на завершення своєї практики розділилися на дві бригади: перша бригада проводила нівелювання лінійного об’єкта (автомобільної дороги в смт. Лазурне).


Детальніше...

Студенти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою відвідали будівництво шляхопроводу у м. Херсоні

13 червня 2019 року відбулося виїзне заняття на будівництві шляхопроводу по просп. Синявіна – вул. Залаегерсег студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми динаміки і міцності» (керівник –  к.т.н., ст.викладач кафедри фізики та загально інженерних дисциплін Ємельянова Т.А.).

Детальніше...

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Вплив кліматичних змін на просторовий розвиток територій Землі: наслідки та шляхи вирішення»

13 червня 2019 р. відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція , яка була організована та проведена кафедрою землеустрою, геодезії та кадастру факультету водного господарства, будівництва та землеустрою ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет». Відкрив конференцію ректор Юрій Кирилов.

Детальніше...

Відбувся Міжнародний день поля

12 червня в  Інституті зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України відбувся Міжнародний день поля з питань вирощування озимих і ярих зернових, технічних та бобових сільськогосподарських культур на зрошуваних і неполивних землях.

Детальніше...

Комплексна перевірка знань на біолого-технологічному факультеті

12 червня 2019 року на біолого-технологічному факультеті відбулась комплексна перевірка знань здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання денної форми за освітньо-професійною програмою «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та напряму підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Неоціненний досвід

У студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» продовжується навчальна практика зі спеціальності. Споглядали за здобуттям практичних навичок майбутніх фахівців перший проректор Юрій Яремко та завідувач кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Наталія Дудяк.

Детальніше...

Херсонський державний аграрний університет запрошує на навчання і надає унікальну можливість одержати педагогічну й економічну освіту одночасно

Ваші професійні можливості: викладач економічних дисциплін, педагог-дослідник / фахівець у галузі економіки, магістр у галузі економіки, педагог професійного навчання, майстер професійного/виробничого навчання, викладач ліцею, коледжу, технікуму, фахівець служби зайнятості населення, інспектор центру перепідготовки й підвищення кваліфікації, вчитель технології праці та підприємництва, керівник гуртка.

Детальніше...

Практика студентів продовжується

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» під керівництвом викладачів кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Мартинова І.М., Крупіци Д.О. та Лавренко Н.М. провели встановлення та прив’язку базової станції GPS до пунктів державної геодезичної мережі, а також провели розбивку нівелірного ходу та розпочали нівелювання лінійного об’єкта.

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт бакалавра на екологічному відділенні

10–11 червня 2019 року на кафедрі екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт бакалавра за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Детальніше...

Літо - час для продовження навчання

ДВНЗ «ХДАУ» продовжує успішно співпрацювати з ГО «Екодія». Нещодавно на факультет рибного господарства та природокористування були передані карти та матеріали за результатами дослідження «Вода близько», які будуть використані в навчальному процесі. В рамках цієї ж співпраці студентка 4 курсу кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка Сокольник Олена після попереднього відбору успішно закінчила курси підвищення кваліфікації на тему «Організація екологічного моніторингу та інструментально-лабораторні вимірювання показників стану та якості довкілля", що проходили 6-8 червня 2019 року м. Дніпро в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Детальніше...