ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Вітаємо!

 

 

Колектив Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» вітає завідувача кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін, кандидата хімічних наук, доцента Кияновського Олександра Мойсейовича, з включенням до складу:

 

 

Детальніше...

Дослідження, моделювання та прогнозування стану довкілля – унікальні навички студентів-екологів

На сучасному етапі соціально-економічного розвитку, суспільство опинилось перед загрозою Світової екологічної катастрофи, що потребує підготовку фахівців для попередження та кваліфікованого вирішення екологічних проблем. Адже екологічна безпека нашого життя залежить від фахівців-екологів!

Детальніше...

Вітаємо науково-педагогічних працівників університету з присвоєнням вченого звання професор і доцент!

Вітаємо науково-педагогічних працівників університету

з присвоєнням вченого звання професор і доцент!

Детальніше...

Аграрно-економічний університет долучився до Всеукраїнського марафону відповідальності

16 липня 2020 року у Дендрологічному парку Аграрно-економічного університету за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва та активної молоді Херсонщини відбувся Всеукраїнський марафон відповідальності, який направлений на підвищення відповідальної, свідомої поведінки населення. 

Детальніше...

Технологічна практика будівельників успішно завершена!

Цими днями підійшла до завершення технологічна практика з виробничої бази будівництва здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». В процесі практики майбутні інженери глибоко ознайомились з обладнанням бетонних заводів ( на прикладі підприємства «Оптима»), а також мали можливість долучитись у процес роботи та використання обладнання контрольних лабораторій на цих підприємствах, веденням технологічних процесів згідно сучасним вимогам.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS


Нові статті науковців

Херсонського державного аграрного університету,

які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Проведення літньої навчальної практики з інженерної геодезії з основами геоінформатики в умовах тривалого карантину

На кафедрі науки про Землю триває літня навчальна практика з інженерної геодезії з основами геоінформатики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання факультету ВГБЗ зі спеціальностей 103 – Науки про Землю, 192 «Будівництво та цивільна інженерія» і 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Практика проходить у відповідності до всіх карантинних норм, що введені на території України.

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт на агрономічному факультеті

З 12 по 26 червня 2020 року на агрономічному факультеті відбувався захист випускних кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на денній та заочній формі навчання. Екзаменаційну комісію очолював голова Ради роботодавців факультету, керівник ТОВ «СП «Злато Таврії» Йосипенко Ігор Васильович. 

Детальніше...

Вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України!

Вітаємо студентку економічного факультету спеціальності 071 - «Облік і оподаткування» Юлію КИРИЧЕНКО з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України (розпорядження №692-р «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам»).

Детальніше...

25 червня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.830.01

 

25 червня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.830.01

 

Детальніше...

Завершено захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня на кафедрі будівництва

26 червня 2020 року завершила роботу Екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освітипершого (бакалаврського) рівня – публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти п’ятого року заочної форми за напрямом підготовки 6.060101 «Будівництво» та третього року (за скороченим терміном) навчання зі  спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт онлайн

З 23 по 26 червня 2020 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою денної та заочної форм навчання першого (бакалаврського рівня) четвертого року навчання зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в режимі онлайн.

Детальніше...

Творча робота в наукових гуртках – шлях до професійної майстерності випускників ДВНЗ «ХДАУ»

На кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних  технологій плідно працює науковий гурток «Еколого-меліоративних технологій» (науковий керівник гуртка – професор Морозов В.В.). Основним педагогічним прийомом є індивідуальна робота з кожним членом гуртка над реальною гідротехнічною проблемою. Працюючі в  гуртку, здобувачі вищої освіти набувають професійний досвід, вирішення актуальних проблем водного господарства, виступів на конференціях і семінарах, підготовки публікації. 

Детальніше...

Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

З 23 по 25 червня на кафедрі «Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій» відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт зі спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Захист проходив у відповідності до всіх карантинних норм, що введені на території України.

Детальніше...

Вітаємо із успішним захистом кваліфікаційних робіт бакалаврів денної форми навчання зі спеціальності 103-Науки про землю факультету водного господарства, будівництва та землеустрою

24 червня 2020 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого року денної форми навчання освітньо-професійної програми «Науки про Землю» зі спеціальності 103 - Науки про Землю факультету водного господарства, будівництва та землеустрою.

Детальніше...

Державне агентство рибного господарства оголошує конкурс

Державне агентство рибного господарства оголошує конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.

Детальніше...

Студентське життя на виробничій та навчальній практиці

На біолого-технологічному факультеті завершились он-лайн сесії і розпочались навчальні та виробничі практики. Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  проходять дистанційно навчальну практику з розведення тварин та проявляють інтерес до сучасних технологій.

Детальніше...

Комплексний кваліфікаційний іспит здобувачів першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання біолого-технологічного факультету

24 червня 2020 року на біолого-технологічному факультеті відбувся Комплексний кваліфікаційний іспит здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня п’ятого року навчання денної форми освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», напряму підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та  освітньо-професійної програми  «Харчові технології» зі спеціальності 181 - «Харчові технології».

Детальніше...

Захист кваліфікаційних робіт бакалавра на кафедрі будівництва

З 22 червня 2020 року продовжує свою роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освіти – публічний захист кваліфікаційних робіт бакалавра 4 курсу денної форми навчання та 5 курсу заочної форми навчання спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Склад комісії: голова – директор ТОВ «Молодіжний житловий комплекс» Микола Картавцев; члени комісії: завідувач кафедри будівництва Мечислав Чеканович, доцент кафедри будівництва Олексій Янін, секретар комісії – старший викладач кафедри будівництва Світлана Романенко.

Детальніше...

З турботою про дітей, з надією у майбутнє!

За підтримки Голови Білозерської районної державної адміністрації Андрія Неделька відбулась зустріч випускників загальноосвітніх шкіл району та представників Херсонського державного Аграрно-Економічного університету.

Детальніше...