ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Робота наукового гуртка «Професійно-педагогічна майстерність викладача економічних дисциплін»

22 січня 2021 року відбулось перше, урочисте засідання наукового гуртка кафедри професійної освіти «Професійно-педагогічна майстерність викладача економічних дисциплін» з теми «Принципи наукової діяльності магістрів».

Детальніше...

Співпраця з Білоруською державною сільськогосподарською академією

Згідно договору про співпрацю від 20.11.2018 р. з закладом освіти «Білоруська державна сільськогосподарська академія», у рамках обміну навчально-методичною літературою 01.12.2020 р. до ЗО «БДСГА» було надіслано 11 навчальних посібників, які надійшли до навчального закладу 14.01.2021 р. та тепер поповняють бібліотечний фонд академії. 

Детальніше...

«Ланцюг Соборності»

 

22 січня 2021 року здобувачі вищої освіти факультету архітектури та будівництва  Херсонського державного аграрно-економічного університету долучились до акції «Ланцюг Соборності», який є першим в історії України віртуальний ланцюг поєднуючий Київ і Сімферополь. Ключовою метою є поєднання усіх українців, незалежно від відстані, у «Ланцюг Соборності».

 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов

21 січня доцент кафедри Г. Бокшань провела профорієнтаційне онлайн заняття з учнями одинадцятого класу Херсонської спеціалізованої школи №27. Зустріч, організована на платформі zoom, була присвячена винятковій значущості іноземної мови для професійної гнучкості, кар’єрного зростання і розширення особистих можливостей у різних сферах життя.

Детальніше...

Вітаємо з днем Соборності України!

Державне свято День Соборності України здобувачі ОП «Геодезія та землеустрій» та викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету архітектури та будівництва відзначили урочисто, патріотично в єдності! 22 січня український народ відзначає день Соборності України.

Детальніше...

Свято Соборності!

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Нині Україна знову бореться за свою Соборність, і тема єдності набула колосальної ваги. 

Детальніше...

Шановні науковці та студенти!

Наукова бібліотека ХДАЕУ повідомляє про річний доступ нашого вишу до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

Детальніше...

Проведення І-го етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на кафедрі лісового та садово-паркового господарства

Проведення конкурсу студентських наукових робіт є частиною процесу підготовки фахівців лісового господарства та садово-паркового господарства. Метою проведення конкурсу є підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Детальніше...

До книжкового фонду бібліотеки надійшло нове наукове видання


Доцент кафедри обліку і оподаткування Скрипник С. В. презентувала бібліотеці свою монографію:

Скрипник С. В. Пріоритети розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств: монографія. Херсон: Айлант, 2020. 385с.


Детальніше...

І-ий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на кафедрі менеджменту та інформаційних технологій

Конкурси наукових робіт є дієвим заходом для виявлення талановитої молоді, стимулом розкриття творчих здібностей студентів та активізації їх дослідницької діяльності на науковій ниві з перспективних напрямків менеджменту та його сучасних технологій.

Детальніше...

Залучення роботодавців біолого-технологічного факультету до освітнього процесу

Дистанційне навчання має свої переваги, серед яких можливість інтегрувати теоретичну частину навчальної дисципліни в виробничу атмосферу і одночасне спілкування як з викладачем так із роботодавцем який може додати практичних рекомендацій у конкретні питання. 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців
Херсонського державного аграрно-економічного університету,
які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Грант для здобувачів вищої освіти у розмірі 12 000 грн

 

Компанія VENCON починає конкурс для студентів України з видачі гранту в розмірі 12 000 гривень.

 

Детальніше...

Семінар за участі представників міжнародної компанії DataArt для здобувачів вищої освіти

Сучасна вища освіта потребує нових, прогресивних підходів до неї. Здобувачі вищої освіти ХДАЕУ які навчаються за освітніми програмами «Менеджмент» та «Менеджмент ІТ», навіть в умовах тотального локдауну, мають змогу набувати практичні навички та оволодівати новими знаннями в режимі он-лайн.

Детальніше...

Доброчесність - норма академічного життя

«Доброчесність - норма академічного життя»: під таким гаслом 19.01.21 р. відбулася on-line зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент інформаційних технологій».

Детальніше...

Ми турбуємося про своїх абітурієнтів

Головним завданням підготовчих курсів ХДАЕУ - це надати можливість абітурієнту підготуватися до складання ЗНО. Розвиток інформаційних технологій сприяє появі нових інноваційних методів навчання, зокрема дистанційного навчання, та застосування їх у системі доуніверситетської підготовки.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота факультету архітектури та будівництва

18 січня 2021 року в БУВР нижнього Дніпра проведено профорієнтаційну зустріч. Від факультету провів роботу заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Волошин Микола Миколайович. Співробітники управління були ознайомлені зі спеціальностями ХДАЕУ, перспективами навчання та перенавчання, студентським життям і яскравим відпочинком.

Детальніше...

Засідання ради студентського самоврядування факультету архітектури та будівництва

Відбулось засідання ради студентського самоврядування факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету під керівництвом заступника декана з виховної роботи Тетяни Мацієвич.

Детальніше...