ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Студентська науково - практична конференція за секцією «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств»

19 квітня 2019 р. на кафедрі менеджменту організацій відбулося секційне засідання «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств» регіональної студентської науково-практичної конференції «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України».

Детальніше...

Молоді науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень

Серед виступів відзначити можна доповіді: «Банківська система України: сучасний стан і тенденції розвитку» - Єлізавета Рикун студентка 4 курсу, «Мікрозелень як інноваційний напрям аграрного підприємництва» Тетяна Сімоненко - 2 курс, «Особливості торгівельної логістики у торгівельних мережах» Кирило Кратюк – 2 курс, «Фінансові піраміди: причини, розповсюдження та уроки для України» Анна Лозицька – 2 курс.

Детальніше...

Круглий стіл «Сучасні проблеми у сфері захисту і карантину рослин»

19 квітня 2019 року на кафедрі ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP під керівництвом доктора с.-г. наук, професора, проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчева О.В. відбулось засідання круглого столу на тему «Сучасні проблеми у сфері захисту і карантину рослин».

Детальніше...

Учні Новотроїцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату відвідали Херсонський державний аграрний університет

19 квітня  учні 10-11 класів Новотроїцького  міжшкільного навчально-виробничого комбінату відвідали наш університет. З абітурієнтами  зустрілися  декани економічного та агрономічного факультетів – Вікторія Грановська та Іван Мринський, відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Панкратьєва, фахівець Центру довузівської підготовки та міжнародної освіти Олена Фатєєва, завідувач кафедри загальноекономічних дисциплін Вікторія Крикунова і доцент кафедри Наталя Рудік, які презентували спеціальності університету та розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії.

Детальніше...

Відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України»

19 квітня в Херсонському державному аграрному університеті на економічному факультеті відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України». Відкрила пленарне засідання декан Вікторія Грановська.

Детальніше...

Медіа-тренінг «Інформаційна маніпуляція: застосування та шляхи протидії»

26 квітня 2019 р. об 11.30 у читальній залі Наукової бібліотеки ДВНЗ «ХДАУ» відбудеться медіа-тренінг «Інформаційна маніпуляція: застосування та шляхи протидії». Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у цьому заході.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «English for farmers»

19 квітня 2019 р. на кафедрі іноземних мов відбулося  засідання наукового гуртка «English for farmers» (керівник Дашевська Л.М.) на тему: «Cultivation & planting equipment». Мета засідання – вивчення сучасних засобів обробки землі, які використовуються в аграрній сфері, термінологічних одиниць сільськогосподарського  обладнання для посадки рослин,  та їх функціонування в іноземній мові за професійним спрямуванням (ESP).

Детальніше...

День охорони праці

До 100- річчя міжнародної організації праці та Дня охорони праці (28  квітня), який цьогоріч має гасло «Безпечне та здорове майбутнє праці» кафедра механізації та безпеки життєдіяльності провела студентську науково-практичну конференцію «Аспекти безпеки праці та життя людини».

Детальніше...

Відбулася грандіозна подія "Леди-Х Університету"

18 квітня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулася грандіозна подія, обирали "Леди-Х Університету". Кожну спеціальність представили кандидатури, які протягом тривалого часу сумлінного готувалися до відповідного заходу.

Детальніше...

Херсонський державний аграрний університет посів десяту позицію в рейтингу журналу Гроші за рівнем заробітної плати випускників

Херсонський державний аграрний університет посів десяту позицію в рейтингу журналу Гроші за рівнем заробітної плати випускників. Рейтинг було складено журналістами методом опитування роботодавців.

Детальніше...

До Аграрного університету завітали учні школи № 55

18 квітня 2019 року Херсонський державний аграрний університет відвідали учні першого класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55, яка є базовим навчальним закладом кафедри ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету.

Детальніше...

Було проведено конкурс на кращу ідею підприємницької діяльності «Моя ідея успішного бізнесу»

Кафедрою менеджменту організацій за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва UHBDP було проведено Конкурс на кращу ідею підприємницької діяльності «МОЯ ІДЕЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ».

Детальніше...

Відкрита інтерактивна лекція «Інструменти електронної демократії»

17 квітня 2019 року доцентом кафедри публічного управління та адміністрування Карташовою О.Г. було проведено відкрите заняття «Інструменти електронної демократії в рамках викладання дисципліни «Електронна демократія».

Детальніше...

Було ініційовано посадку алеї дерев «Гінкго білоба» в Дендропарку ХДАУ

Студенти економічного факультету разом з деканом Вікторією Грановською та викладачами кафедри обліку і оподаткування ініціювали посадку алеї дерев «Гінкго білоба» в Дендропарку ХДАУ.

Детальніше...

Було підписано меморандум про співробітництво між Херсонським державним аграрним університетом та Громадською організацією «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини»

Сьогодні проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор Олександр Аверчев підписав меморандум про співробітництво між Херсонським державним аграрним університетом та Громадською організацією «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини».

Детальніше...

Профорієнтаційні заходи кафедри будівництва

На кафедру будівництва завітали учні 10-го класу  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46  приурочено до тижня фізики до дня святкування працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародного дня авіації та космонавтики.

Детальніше...

На кафедрі будівництва проведено виробничий семінар, присвячений використанню новітніх матеріалів системи PENETRON

Для ознайомлення з новітніми будівельними матеріалами,  покращення практичної підготовки студентів  спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» за дисциплінами «Основи фундаменти», «Інженерні конструкції», «Будівельні матеріали» та «Залізобетонні конструкції» була проведена ознайомча лекція з новітніми гідроізоляційними матеріалами системи PENETRON, ПЕНЕКРИТ, ПЕНЕБАР, Ватерплаг, Пенетрон Адмикс та методами і технологією виконання на різних будівельних об’єктах, довів інформацію представник компанії  Дармосюком І.Л.

Детальніше...

В Херсонському державному аграрному університеті відбулися Агро-політичні дебати

16 квітня в ХДАУ пройшли перші «Студентські Агро-політичні дебати». У дебатах прийняли участь команди п’яти факультетів: «Тверда валюта» економічний факультет, «Прогрес»-агрономічний та біолого технологічний, «Agro-Forum» факультет водного господарства, будівництва та землеустрою і команда «Агролідер» факультету рибного господарства та природокористування.

Детальніше...

Виїзні заняття

У студентів 3 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» завершилися виїзні заняття з елементами впровадження дуальної освіти, що проходили на базі ПП НВФ «Нові технології - ГІС» з дисциплін «Земельне право та державна землевпорядна експертиза» та «Землеустрій».

Детальніше...

Зустріч здобувачів вищої освіти з героями АТО

15 квітня 2019 року в стінах Херсонського державного аграрного університету відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з учасниками бойових дій на Сході України: Вадимом Свириденко – Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, герой АТО; Костянтином Винниченком – помічник Уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, доброволець АТО; Владиславом Назаровим – підполковник Збройних сил України, начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Південь».

Детальніше...