ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Наукова бібліотека запрошує на перегляд літератури до 175 –ї річниці з дня народження Василя Васильовича Докучаєва

1 березня виповнюється 175 років від дня народження Василя Васильовича Докучаєва (1846-1903) – відомого природознавця, основоположника наукового генетичного ґрунтознавства та зональної агрономії.

Головна праця Докучаєва «Російський чорнозем» (1883) принесла вченому світову славу і заслужено вважається основою генетичного ґрунтознавства. В ній детально розглянуті область поширення, походження, хімічний склад чорнозему, принципи класифікації та методи дослідження цього ґрунту.

Детальніше...

Шановні користувачі!

На сайті сервісу Grafiati (https://www.grafiati.com/uk/news/) є розділ новини – Ви можете там переглядати усі новації (їх багато), але за останній час було запущено масштабний функціонал, тому хотіли б повідомити про нього окремо, адже, на нашу думку, він буде дуже корисний як для студентів, так і для фахівців:

Детальніше...

Для спеціалістів ресторанного господарства і не тільки…

До книжкового фонду наукової бібліотеки надійшли нові навчальні посібники:

Аверчев О.В. Страви з круп'яних культур та овочевих культур оздоровчого призначення: навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова. – Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Аверчев О.В. Збірник рецептур страв з рису та овочів різних країн світу : навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова, С. М. Коб’яков.  – Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Детальніше...

Нова серія вебінарів з використання платформи SciVal та інших ресурсів!

Програма вебінарів англійською мовою від компанії Elsevier:  

Детальніше...

Нові серії вебінарів від Elsevier!

Протягом лютого-квітня 2021 року заплановано провести серію вебінарів. Спікерами виступлять менеджери, експерти та тренери компанії Elsevier: Томаш Пшонка, Хелена Пачуска, Катажина Ґаца-Зайонц, Наталія Ґарція та Марина Назаровець. Вебінари будуть проводитися українською та англійською мовами. Їх розклад публікується на Elsevier Online Training Hub.

Детальніше...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні, пам'ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

До уваги науковців!

Наукова бібліотека ХДАЕУ інформує про чергову серію вебінарів компанії Clarivate. Всі заходи безкоштовні, проходять у двох повторах, у Webex, необхідна попередня реєстрація. Обирайте зручний час, переходьте за вказаними посиланнями та натиснувши на слово Register заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника, тих хто відвідає більше 90 % основного часу вебінару.

Детальніше...

Крок до академічної доброчесності

Здобувачі вищої освіти ХДАЕУ стали учасниками заходу з академічної доброчесності.

Були розглянуті такі питання: кодекс честі університету; академічний плагіат; програмне забезпечення для боротьби з плагіатом. 

Детальніше...

До уваги депозиторів Інституційного репозитарію ХДАЕУ!

У зв’язку зі змінами в структурі репозитарію всім зареєстрованим користувачам надано доступ до Фонду Авторські роботи науковців ХДАЕУ, Колекції в цьому фонді:

Детальніше...

Нові надходження!

До фонду наукової бібліотеки надійшли нові краєзнавчі видання: Калейдоскоп асканійської природи та   Асканія-Нова. Антологія публікацій та друкованих видань (1845-1945)  у п’яти томах. Дякуємо автору Віктору Семеновичу Гавриленку почесному професору університету, видатному вченому, директору біосферного заповідника “Асканія-Нова” за неймовірно цінний подарунок у вигляді цих видань, які він подарував бібліотеці Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Шановні користувачі!

Продовжується співпраця з онлайн-сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань і створення списків використаних джерел – «Grafiati». На сайті «Grafiati» у розділі Новини Ви можете переглядати усі новації що надає сервіс. 

Детальніше...

ПРО Доброчесність просто

Сучасний розвиток інформаційних технологій і стрімка інформатизація суспільства з одного боку створюють сприятливі умови для неконтрольованого використання продуктів інтелектуальної власності та плагіату, але з іншого – розширюють можливості запобігання цим негативним явищам. Використання методів запобігання плагіату у студентських роботах в ХДАЕУ представлено курсом лекцій та практичних занять.

Детальніше...

14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. У цей день стало доброю традицією залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, дарувати книжки одне одному, благодійним організаціям та бібліотекам.

Детальніше...

До 100-річчя Біосферного заповідника «Асканія-Нова»

8 лютого 2021 р. Біосферний заповідник «Асканія-Нова» відзначає своє 100-річчя! До цієї визначної дати у читальній залі Наукової бібліотеки підготовлена книжкова виставка «Перлина степу - Біосферний заповідник «Асканія-Нова». Студенти 1 курсу економічного факультету (спеціальність «Готельно-ресторанна справа») ознайомились з літературою, яка є в фондах бібліотеки ХДАЕУ, про унікальний заповідний комплекс, справжню перлину півдня степової України.

Детальніше...

Спам’янемо Славу Крутів!

В читальній залі Наукової бібліотеки з метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого Українського народу відбувся тематичний урок мужності, патріотизму та відданості Україні, присвячений світлій пам’яті загиблих Героїв  у зв'язку з 103-роковиною бою під Крутами. 

Детальніше...

Пам’ятай про Крути…

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Сьогодні ми вшановуємо юних Героїв Крут, які понад сторіччя тому зробили неможливе - на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Вище за власне життя молоді українці поставили свободу і гідність, Незалежність своєї держави.

Детальніше...

Український голокост (1932-1933)

27 січня світ вшановує жертв Голокосту: близько 6 мільйонів євреїв стали жертвами цієї трагедії. Наукова бібліотека ХДАЕУ також приєднується до цієї скорботної дати і відкриває книжкову виставку «Український голокост (1932-1933)».

Детальніше...

Свято Соборності!

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Нині Україна знову бореться за свою Соборність, і тема єдності набула колосальної ваги. 

Детальніше...

Шановні науковці та студенти!

Наукова бібліотека ХДАЕУ повідомляє про річний доступ нашого вишу до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

Детальніше...

До книжкового фонду бібліотеки надійшло нове наукове видання

Доцент, в.о. завідувача кафедри обліку і оподаткування Скрипник Світлана  Валентинівна презентувала бібліотеці свою монографію:

Скрипник С. В. Пріоритети розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств: монографія. Херсон: Айлант, 2020. 385с.

Детальніше...

У новий рік – з новим підручником!

 

Шановні колеги та студенти, вийшов з друку практикум, який призначений для поглибленого вивчення навчальної дисципліни “Ґрунтознавство з основами геології” при підготовці фахівців агрономічних спеціальностей.

 

Детальніше...

Науковий доробок вчених ХДАЕУ за даними реферативних наукометричних баз WEB OF SCIENCE та SCOPUS у 2020 році

Науковий доробок вчених ХДАЕУ за даними реферативних наукометричних баз

WEB OF SCIENCE та SCOPUS у 2020 році

Детальніше...

Дарунок під ялинку

До фонду наукової бібліотеки  ХДАЕУ  надійшли  в дар книги від завідувача кафедри, доктора сільськогосподарських наук, професора Пічури Віталія Івановича. Ця література буде корисною  для фахівців і виконавців у сфері земельних відносин, екології та природних ресурсів, аграрної та водної політики, аспірантів та студентів природничих спеціальностей. Для ознайомлення з новинками літератури просимо завітати до читальної зали.

Детальніше...

Науковий доробок викладачів Університету

Наукова бібліотека пропонує ознайомитись з науковими і навчальними виданнями, авторами яких є викладачі нашого університету. Щиро дякуємо  всім авторам, які долучилися до комплектування фонду  бібліотеки і тим самим надали можливість студентам нашого університету скористатись науковим доробком викладачів ХДАЕУ.

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАЕУ висловлює щиру вдячність

Наукова  бібліотека ХДАЕУ висловлює щиру вдячність декану агрономічного факультету – кандидату сільськогосподарських наук, доценту Мринському Івану Миколайовичу та кандидату сільськогосподарських наук, доценту  Лавренко Сергію Олеговичу  за подарованні  книги для університетської книгозбірні. Видання будуть корисними для науковців, викладачів та нададуть неоціненну допомогу в теоретичній і практичній підготовці студентів. Сприятимуть підвищенню рівня їх фахової підготовки. Запрошуємо студентів, співробітників, викладачів ознайомитися з подарованими книгами в читальному залі та на абонементі бібліотеки.

Детальніше...