ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

Описание: logo_отдельно
НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

 • Офіційний сайт ХДАУ: http://www.ksau.kherson.ua/
 • Інституціональний репозитарій ХДАУ: http://dspace.ksau.kherson.ua/
 • База даних книгозабезпеченості навчального процесу
 • Електронний каталог: http://www.ksau.ks.ua:8087
 • Facebook: https://www.facebook.com/nb.ksau/
 • Електронна пошта бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші координати:
73006, м. Херсон, вул. Стрітенська, 23
Телефон/факс: +38(0552) 41-44-24

Графік роботи:
Пн.-Пт. 8.30-17.15
Сб., Нд. Вихідні

Обідня перерва: 12.30-13.00
Останній день місяця - санітарний

«Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм капіталом, а
думки, які виникнуть у тебе самого, - процентами на нього.
 (Ф. Аквінський)

Бібліотека сьогодні – це інформаційний, консультативний, ресурсний центр, платформа для навчання, місце для спілкування, місце, де допоможуть кожному.
Сьогодні бібліотечний працівник – це інформатор, бібліоменеджер, аналітик, спеціаліст з електронної обробки інформаційних ресурсів, технолог автоматизації бібліотечно-інформаційних систем.
Бібліотекарі націлені на задоволення потреб своїх користувачів та пропонують широкий спектр послуг, корисних для відвідувачів.

 

Описание: IMG_0020

Описание: IMG_0035

 

Рік заснування:

Наукова бібліотека Херсонського державного аграрного університету – одна з найстаріших книгозбірень півдня України. Заснована у 1874 році.

Місія:

Наукова бібліотека бачить свою місію у сприянні підвищенню якості освіти і науки в Херсонському державному аграрному університеті шляхом задоволення освітніх, викладацьких та дослідницьких потреб усіх членів університетської спільноти через надання вільного доступу до інформації та формування навичок інформаційної грамотності у своїх користувачів засобами якісних, сучасних та інноваційних сервісів у комфортних умовах.

Будучи невід'ємною частиною інформаційного середовища університету, його ресурсним, комунікативним і соціально-культурним центром, наукова бібліотека робить свій внесок в інтеграцію наукового та культурного потенціалу ХДАУ в український і світовий інформаційний простір.

Виконуючи функції головної бібліотеки Херсонського територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек, наукова бібліотека розвиває партнерські відносини та мережеву взаємодію з бібліотеками області, впроваджує інноваційні підходи в бібліотечній справі.

Структура

 

 

Наукова бібліотека складається з трьох відділів:

1. Керівництво

2. Відділ обслуговування та зберігання фондів

3. Інформаційно-бібліографічний відділ

4. Відділ комплектування, наукової обробки літератури та наукометрії

 

Нагороди

Анічкіна Наталія Василівна:

 1. Почесна грамота Міністерства освіти та науки України «За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність»» № 126487;
 2. Почесна грамота голови Херсонської обласної державної адміністрації «За вагомі досягнення у професійній діяльності, підготовку кваліфікованих фахівців та з нагоди 130-річчя заснування навчального закладу», 2004 р.
 3. Почесна грамота Міністерства аграрної політики України «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у популяризацію нових форм господарювання, передового досвіду ведення сільського виробництва та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек», 2006 р.;
 4. Подяка міністра аграрної політики та продовольства України «За сумлінну працю та досягнуті результати в ім’я економічного зміцнення та розвитку України», 2009, 2011 рр.;
 5. Подяка ректора Херсонського державного аграрного університету «З нагоди святкування Дня робітника сільського господарства, за значний внесок в розвиток університету», 2013 р.
 6. Грамота Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви «У благословення за старанні труди на славу святої Церкви», 2006 р.
 

Гончаренко Тетяна Вікторівна:

 1. Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій «За високий рівень представлення експозиції навчального закладу на XXV Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «АГРО-2013»;
 2. Нагороджена пам’ятною ювілейною медаллю «100 років Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН», №15 від 9.11.2017 р.;
 3. Подяка від ректора Херсонського державного аграрного університету «З нагоди святкування Дня Конституції України, за значний внесок у розвиток Херсонського державного аграрного університету», 2014р.;
 4. Благодарственное письмо Херсонского Епархиального Управления по благословению Митрополита Херсонского и Таврического Иоанна «За усердные труды во славу Святой Церкви», 2017 г..

Ралдугіна Ірина Дмитрівна:

 1. Грамота від ректора Херсонського державного аграрного університету «За сумлінну працю, професіоналізм,високий рівень довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування співробітників і студентів університету, участь у формуванні електронного каталогу корпоративної бібліотечної системи ХДАУ», 2014 р.

Смирнова Ірина Олександрівна:

 1. Почесна грамота Управління освіти і науки облдержадміністрації «За багаторічну плідну працю, сумлінне виконання своїх обов’язків та високий рівень представлення інноваційних розробок на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти», №475, від 19.12.2012 р.;
 2. Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій «За високий рівень підготовки та представлення експозиції навчального закладу на XXІІІ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «АГРО-2011».

Ткаченко Вікторія Іванівна:

 1. Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій «За високий рівень підготовки та представлення експозиції навчального закладу на XXIV Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «АГРО-2012»;
 2. Лист подяки Херсонської державної адміністрації, Управління освіти і науки «За особистий вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування Херсонщини та формування у молоді активної життєвої позиції й національної свідомості, 2016р;
 3. Грамота від ректора Херсонського державного аграрного університету «За підготовку презентації та активну участь в роботі Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти:екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток» та виставки «Таврійський ярмарок»;
 4. Подяка від профспілкового комітету викладачів та співробітників Херсонського державного університету «За активну участь у роботі профспілкової організації, створення оптимальних умов праці і відпочинку з нагоди святкування Дня агрономічного факультету», 2011 р..