ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Профорієнтаційна робота кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов

Сьогодні, 2 грудня, учні 11 класу Ліцею журналістики, економіки і права мали змогу поповнити скарбничку своїх знань актуальною та корисною інформацією про фразові дієслова в англійській мові, яка обов'язково стане їм у пригоді під час підготовки та складання ЗНО.

  

Доцентка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Юлія Главацька ознайомила учнів зі способами запам'ятовування фразових дієслів. Одним із ефективних методів запам'ятовування є вивчення фразових дієслів через музику, що і було доведено під час уроку. Здобувачі поповнили свій словниковий запас новими фразовими дієсловами, а закріпили та перевірили отримані знання за допомогою інтерактивної гри на платформі Kahoot, яку розробила та провела викладачка Олена Кан.

 

Викладачі кафедри також провели профорієнтаційну бесіду з учнями ліцею, ознайомили зі спеціальностями аграрно-економічного університету і спеціальностями 241 "Готельно-ресторанна справа" та 242 "Туризм" зокрема.

Автори: Олена Кан, Юлія Главацька – викладачі кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов (02.12.2021)