ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Для тих, хто навчається вдомаВідповідно до Наказу ректора №38-ОД від 08.04.2021 р. "Про перехід на дистанційне навчання", пропонуємо сервісні послуги, які Наукова бібліотека надає дистанційно.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців
Херсонського державного аграрно-економічного університету,
які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Взаємодія зі стейкхолдерами Освітньої програми Водні біоресурси та аквакультура факультету рибного господарства та природокористування

З метою удосконалення освітніх програм спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство впродовж року систематично відбуваються робочі зустрічі, продуктивні дискусії, круглі столи, громадське обговорення з усіма зацікавленими особами освітньої діяльності та виробничого сектору у сфері рибного господарства. 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри загальноекономічної підготовки

У спортивній залі Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулась товариська зустріч з командою Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії зі стрітболу – це своєрідний варіант баскетболу, ще його називають вуличний баскетбол. У запеклій боротьбі перемогла дружба.

Детальніше...

Навчання з питань охорони праці

З 5 по 9 квітня 2021 року викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії проходили дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

Детальніше...

Цікавинки освітнього процесу: інтеракція від кафедри професійної освіти

Соціалізація особистості  є складним і тривалим процесом,  який постає  не тільки як результат засвоєння та активного відтворення людиною соціально-культурного досвіду, знань, цінностей, норм, моралі, традицій, а й виступає обов’язковим фактором розвитку особистості, який забезпечує повноправне існування людини всередині суспільства.

Детальніше...

Відбулось планове засідання студентського гуртка "Біолог"

Відбулось планове засідання студентського гуртка "Біолог" факультету рибного господарства та природокористування за тематикою: "Вагові та лінійні показники червоновухої черепахи, визначення віку та статі".

Детальніше...

Новини з виставки «БУДІНДУСТРІЯ»

Херсонський державний аграрно-економічний університет представляє свої досягнення, здобутки на виставці «Будіндустрія», що проходить в ККЗ «Ювілейний» з 8 по 10 квітня 2021 року. Представник Херсонської обласної державної адміністрації Чорний Іван Васильович, що урочисто відкрив виставку «Будіндустрія», особливо зацікавився розробками кафедри будівництва стосовно можливості застосування фарбового утеплення, результатів випробування склопластикової арматури, утеплених підлог для підприємств сільського господарства. 

Детальніше...

"Мріємо та Діємо"

"Мріємо та Діємо" – саме під таким гаслом, в рамках реалізації програми USAID під однойменною назвою, відбулась зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування освітніх ступенів «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр» з експертом з оцінки ринку праці Оксаною Козак.

Детальніше...

Відвідування студентами факультету архітектури та будівництва виставки «Стройіндустрія 2021. Енергозбереження»

8 квітня 2021 року в ККЗ «Ювілейний» відбулося відкриття  традиційної 22 галузевої будівельної виставки «Стройіндустрія  2021. Енергозбереження». Така визначна подія в будівельній галузі Херсонщини не могла не привернути уваги викладачів та студентів наукового гуртка «Актуальні проблеми динаміки та міцності» нашого факультету.

Детальніше...

Опублікований «Зарплатний рейтинг вишів-2020» за версією журналу «Гроші»

За результатами рейтингового оцінювання журналу «Гроші» (14-тий рейтинг закладів вищої освіти за результатами діяльності у 2020 р.) та експертної оцінки роботодавців Херсонський державний аграрно-економічний університет з підготовки фахівців аграрного спрямування посів 12 місце серед усіх ЗВО України, а серед аграрних університетів – 9 місце.

Детальніше...

Весняна студентська наукова конференція в рамках роботи гуртка «Технолог»

Робота студентського наукового гуртка «Технолог» кафедри технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції на минулому тижні була присвячена проведенню весняної наукової конференції, на якій були висвітлені роботи здобувачів вищої освіти спеціальностей 201 «Агрономія» та 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» під науковим керівництвом викладачів кафедри.

Детальніше...

Всесвітній день здоров’я!

Традиція проводити 7 квітня заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.

Детальніше...

Херсонський державний аграрно-економічний університет - учасник виставки «Будіндустрія»

З 8 по 10 квітня в Херсоні проводиться чергова виставка «Будіндустрія». Херсонський державний аграрно-економічний університет активно приймає участь в цьому заході. Кафедри "Будівництва" та "Геодезії та землеустрою" представляють свої експонати, патенти, наукові розробки. 

Детальніше...

Заняття в Науковій бібліотеці для здобувачів вищої освіти спеціальності 202 «Захист і карантин рослин»

07 квітня 2021 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» було проведено заняття на тему «Академічна доброчесність та електронні ресурси Наукової бібліотеки Херсонського державного аграрно-економічного університету». Зустріч організовано за сприяння декана агрономічного факультету, кандидата с.-г. наук, доцента, гаранта освітньо-професійної програми «Захист і карантин рослин» Мринського І.М. та  директора Наукової бібліотеки Смирнової І.О.

Детальніше...

Зустріч випускників Скадовського коледжу з представниками ХДАЕУ

ХХІ століття — ера комунікацій, інтернету, соціальних мереж з пабліками, репостами та лайками. Бо молодь уже давно живе в смартфонах. І всю інформацію бере саме звідти. Але агітація абітурієнтів буклетами та зустрічі зі студентами,розмова очі в очі ,це набагато краще! Зараз якраз  учбовий рік. Тому комунікація з молоддю має бути одним з перших завдань для закладів освіти. Це і отримання підтримки нинішніх студентів та їх батьків, і робота на перспективу.

Детальніше...

На кафедрі землеробства пройшла студентська науково-практична конференція

6 квітня 2021 року на агрономічному факультеті на  кафедрі землеробства відбулося засідання науково-дослідного гуртка «Грунтознавець-Агрохімік» в рамках  науково-практичної конференції. Здобувачі першого бакалаврського та другого магістерського рівнів були  не тільки  доповідачами, а й мали змогу давати оцінку та присуджувати номінації між доповідями.

Детальніше...

Удосконалення навчально - практичної бази спеціальності 201 «Агрономія»

На протязі тижня доценти кафедри землеробства ХДАЕУ проводили напружену роботу з підготовки Науково – дослідної теплиці та запуску її в дію. Були підібрані районовані гібриди низькорослих овочево – зелених культур,встановлено температурний, водний і повітряний режими, закладено в вирощування малопоширених плодових культур. Наразі проводиться ретельний догляд за Науково- дослідною теплицею з дотриманням встановлених екологічних правил.

Детальніше...

Продовження серії майстер-класів від ресторану «Пан Атаман»

З метою впровадження дуальної освіти для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів спеціальності «Харчові технології» Херсонського державного аграрно-економічного університету на початку квітня розпочалися тренінги та майстер-класи на базі ресторану української кухні «Пан Атаман» від бренд-шефа Івана ЦУРІКОВА.

Детальніше...

Активна участь Ради роботодавців факультету архітектури та будівництва ХДАЕУ в роботі школи аграрного лідера

06.04 2021 р. в ХДАЕУ відбулось заняття в Школі аграрного лідера на тему «Сучасний керівник будівельної компанії: професіонал, лідер, проектний менеджер».

Детальніше...