ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Спеціальності

Херсонський державний аграрно-економічний університет здійснює підготовку фахівців за 28 спеціальностями, за ступенями вищої освіти «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Ступінь вищої освіти «Молодший бакалавр»

Початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти

Термін навчання – 1 рік 10 місяців

Спеціальність

Перелік конкурсних предметів  для відкритої (бюджет/контракт)
конкурсної пропозиції

Перелік конкурсних предметів для не бюджетної
(тільки контракт)
конкурсної пропозиції

БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія або хімія або математика

2. Біологія або географія або історія України

ФАКУЛЬТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА, БУДІВНИЦТВА ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ

Геодезія та землеустрій

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика або історія України або географія

2. Історія України або біологія або математика

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Облік і оподаткування

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика або іноземна мова або географія

2. Біологія або математика або історія України

Право

-

1. Українська мова та література

-

2. Історія України або математика або географія

Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюється на основі ПЗСО

для здобуття освітнього ступеня бакалавра

Освітня програма

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів, творчих конкурсів) для відкритої (бюджет/контракт)
конкурсної пропозиції

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів, творчих конкурсів) для не бюджетної
(тільки контракт)
конкурсної пропозиції

АГРОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Агрономія

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Історія України

3. Хімія або математика

3. Математика або географія

Захист і карантин рослин

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Історія України

3. Хімія або математика

3. Математика або географія

Садівництво та виноградарство

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Історія України

3. Хімія або математика

3. Математика або географія

БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Харчові технології

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Хімія або біологія

3. Географія або біологія

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Історія України

3. Хімія або математика

3. Біологія або хімія

Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Історія України

3. Хімія або математика

3. Географія або біологія

ФАКУЛЬТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Екологія

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Математика

3. Хімія або географія

3. Історія України або біологія

Технології захисту навколишнього середовища

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Біологія або фізика

3. Математика або біологія

Лісове господарство

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Біологія

3. Хімія або біологія

3. Історія України або географія

Садово-паркове господарство

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Біологія

3. Хімія або біологія

3. Історія України або географія

Водні біоресурси та аквакультура

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Історія України

3. Хімія  або математика

3. Географія або біологія

ФАКУЛЬТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА, БУДІВНИЦТВА ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ

Науки про Землю

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Фізика або географія

3. Біологія або географія

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Фізика або іноземна мова

3. Математика або іноземна мова

Архітектура та містобудування

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Творчий конкурс

3. Творчий конкурс

Будівництво та цивільна інженерія

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Іноземна мова або фізика

3. Географія або хімія

Геодезія та землеустрій

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Історія України або географія

3. Географія або біологія

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Фізика або географія

3. Географія або математика

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Професійна освіта «Економіка»

 

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Географія або біологія

Економіка

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Іноземна мова або географія

3. Біологія або математика

Облік і оподаткування

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Математика

3. Іноземна мова або географія

3. Іноземна мова або історія України

Фінанси, банківська справа та страхування

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Біологія

3. Іноземна мова або географія

3. Іноземна мова або математика

Менеджмент

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Іноземна мова або географія

3. Іноземна мова або географія

Менеджмент ІТ

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Іноземна мова або географія

3. Іноземна мова або географія

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Іноземна мова або географія

3. Біологія або географія

Готельно-ресторанна справа

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Іноземна мова

2. Історія України

3. Математика або географія

3. Математика або географія

Туризм

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Іноземна мова

2. Математика

3. Математика або географія

3. Історія України або біологія

Публічне управління та адміністрування

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Іноземна мова

3. Іноземна мова або історія України

3. Історія України або географія

Спеціальності другого (магістерського) рівня вищої освіти (Магістр):

Агрономія

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

Харчові технології

Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза

Екологія

Садово-паркове господарство

Водні біоресурси та аквакультура

Будівництво та цивільна інженерія

Геодезія та землеустрій

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

Науки про Землю

Економіка

Облік і оподаткування

Менеджмент

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Публічне управління та адміністрування

Професійна освіта (Економіка)

Спеціальності третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (Доктор філософії):

Агрономія

Водні біоресурси та аквакультура

Економіка

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

 Спеціальності наукового рівня (Доктор наук):

Агрономія

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва