ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Абітурієнту


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 21 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Заснований у 1874 році, ДВНЗ «ХДАУ» може пишатися не одним поколінням вчених, викладачів і студентів, які зробили гідний внесок у розвиток аграрної освіти та науки, розбудову економіки і суспільно-політичного життя України.

В університету працюють досвідчені викладачі, серед яких 24 доктори наук, професори і 142 кандидати наук, доценти. Основу концепції розвитку університету становить підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоздатних на ринку праці. Наші дипломи визнані у всьому світі, а випускники затребувані на підприємствах різних форм власності та напрямів діяльності.

Бажаю абітурієнтам вступити на бажану спеціальність та обрати фах за покликанням, студентам – успішного навчання, колегам – плідної праці на славу ДВНЗ «ХДАУ», вітчизняної аграрної освіти та науки. 

З повагою,
Ректор ДВНЗ «ХДАУ»                       Юрій Кирилов