ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Робоча група з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності продовжує зустрічатися в онлайн-режимі під час воєнного стану

Не дивлячись на те, що більшість членів робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності знаходяться в окупованому Херсоні 18 травня 2022 року відбулося засідання в онлайн-режимі. На якому проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчев Олександр проінформував щодо розпорядження МОН про обсяги фінансування фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок на 2022 рік.

Детальніше...

Чергове засідання ректорату

23.05.2022 р. під головуванням в.о. ректора університету Юрія Кирилова відбулося чергове засідання ректорату, де розглянули питання поточної діяльності закладу вищої освіти в умовах воєнного часу. Обговорили питання завершення навчального семестру, початку проведення екзаменаційних сесій, вступна кампанія 2022, активізації профорієнтаційної роботи, наукової активності вчених ХДАЕУ, збереження інфраструктури ЗВО, оптимізації розселення мешканців гуртожитків тощо.

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства»

На платформі Zoom відбулося засідання наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства», який діє як добровільне об’єднання студентів, зацікавлених у поглибленому вивченні дисциплін кафедри та розвитку навичок професійної та наукової діяльності. До обговорення були залучені здобувачі початкового (короткого циклу) рівня вищої освіти 2-го року навчання денної форми за спеціальністю 071 Облік і оподаткування.

Детальніше...

Науково-дослідна робота на кафедрі ботаніки та захисту рослин

На дослідних ділянках ПП «Криниця» с. Інгулець Херсонської області продовжується наукова робота під керівництвом доктора с.-г. наук, професора Марковської О.Є. у рамках дисертаційного дослідження здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії третього року навчання ОНП «Агрономія» Стеценко І.І. на тему: «Продуктивність Lavandula hybrida Rev. за різних систем удобрення та умов зволоження темно-каштанового ґрунту півдня України».

Детальніше...

Віртуальна виставка наукової літератури науково-педагогічних працівників Херсонського державного аграрно-економічного університету присвячена до дня науки

 

 

 

 

 

Детальніше...

До уваги користувачів!

Наукова бібліотека ХДАЕУ запрошує переглянути огляд до Міжнародного Дня музеїв, що відзначається 18 травня 2022 року.  

 

 

Детальніше...

Міністерство освіти і науки інформує про запуск платформи «Наука та бізнес»

З метою створення онлайн-майданчику для комунікації та ефективної взаємодії представників бізнесу та наукової спільноти, надання можливості бізнесу знайти науковий результат, а вченим – реалізувати власний потенціал і комерціалізувати наявні наукові результати Міністерство освіти і науки запустило платформу «Наука та бізнес».

Детальніше...

Актуально про зміни у законодавстві з бухгалтерського обліку і оподаткування від фахівця-практика

У сьогоднішні непрості часи без економічної активності неможливе повноцінне функціонування держави в умовах воєнного стану. Саме з цією метою держава почала активно запроваджувати комплексні зміни до законодавства та державних програм, спрямованих на підтримку української економіки, зокрема в царині бухгалтерського обліку і оподаткування.

Детальніше...

Наукове товариство молодих вчених ХДАЕУ провели урочисте засідання з нагоди Дня науки в Україні

Молоді вчені аграрно-економічного університету провели урочисте засідання з нагоди Дня науки в Україні. На початку засідання НІКІТЕНКО Марія привітала всіх молодих вчених з професійним святом наукової спільноти.  Підвели підсумок проведення V Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених з нагоди Дня науки в Україні.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації»

GLORY TO UKRAINE!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

Детальніше...

Про сьогодення індустрії гостинності України у межах наукового гуртка «Туристична Херсонщина»

19 травня 2022 року відбулося чергове засідання наукового гуртка «Туристична Херсонщина» кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов.  Здобувачі спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм, разом зі старшим викладачем кафедри Вікторією Дугою, проаналізували сучасний стан підприємств індустрії гостинності України та перспективи їх розвитку.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Робочі програми навчальних дисциплін спеціальності 015

Андрагогіка

Глобальна економіка

Державна освітня політика

Державне регулювання та економічна політика

Державні стандарти освіти і освітнє законодавство

Економіка освітньої сфери

Економіка підприємства

Економічне управління підприємством

Конкурентоспроможність підприємства

Культура наукової мови

Культура усного професійного мовлення

Методика викладання економічних дисциплін

Методологія наукових досліджень

Організація і розвиток власної справи

Основи дидактики вищої школи

Педагогічні технології

Планування та організація навчального процесу

Проектування професійної діяльності та підготовки фахівця

Психологія управління

Публічні фінанси

Система вищої освіти в Україні

Соціальна психологія

Стратегічне управління підприємством

Управління навчальним закладом

Управління проектами

Управлінський консалтинг

Філософія освіти

Інноваційний розвиток підприємства

Інтелектуальний бізнес

Інформаційні системи і технології в управлінні організацією

Виробнича (переддипломна практика)

Виробнича практика з фаху (магістри)

Комплексна практика