ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Підсумки діяльності економічного факультету в 2021 році підведено, шляхи розвитку визначено.

19 січня відбулися збори трудового колективу економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Декан факультету – Вікторія Крикунова прозвітувала про підсумки роботи у 2021 році та окреслила основні завдання факультету на 2022 рік.

Детальніше...

Різдвяні та новорічні свята в Україні та Ірландії

Сьогодні, 21 січня, відбулася ще одна зустріч наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурний комунікації», на якій здобувачі спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» ділилися своїми враженнями про новорічні та різдвяні свята з нашим другом з Ірландії Бренданом Моллой.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри рослинництва та агроінженерії

Викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії ХДАЕУ провели профорієнтаційну роботу в Чулаківському закладі повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Херсонської області. Майбутнім вступникам - учням 11 класу було доведено значення професій аграрної сфери, проінформовано про існуючі спеціальності та напрями підготовки у ХДАЕУ, а також їх ознайомлено з умовами вступу, з науковою та навчальною діяльністю, спортивним і культурним життям в університеті, можливістю закордонного стажування та реального працевлаштування.

Детальніше...

Клумба безперервного цвітіння - буйство барв у саду цілий рік.

У січні, коли в саду невелике затишшя в роботі, саме час зайнятися плануванням квітників на наступний сезон.

 В кожному саду бувають такі періоди, коли нічого не цвіте. І це робить ділянку малопривабливою. Як домогтися цвітіння, що називається, без зупинок?  На допомогу прийде квітник безперервного квітування, який не так вже й складно створити, якщо знати основні правила підбору і компонування культур та спланувати все заздалегідь. 

Детальніше...

Традиційна гостьова лекція стейкхолдерів для здобувачів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» та 205 «Лісове господарство»

Особливого значення на сьогодні набуває створення й реалізація цілісної системи підготовки майбутніх фахівців до професійної діяльності, що здатна своєчасно, оперативно, гнучко реагувати на зміни в науці та виробництві, вимоги ринку праці, забезпечуючи високу якість результатів.

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Хімік» факультету рибного господарства та природокористування

 

 У науку можна прийти різними шляхами. Якщо наука експериментальна, як хімія, немає більш вірного супутника, ніж самостійний, своїми руками поставлений і своїми очима побачений експеримент.

 

Детальніше...

Студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету продемонстрували високий рівень знань з української мови

У ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови, який проходив з 12 листопада по 5 грудня 2021 року, взяли участь студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ В ІНТЕРНЕТ ПРОСТОРІ

Враховуючи, що можливість отримати  достовірну та своєчасну інформацію не виходячи із дому –  вже не фантастика, а реальність. Адже, завдяки Інтернету, з одного боку, отримано можливості щодо розвитку та вдосконалення особистості,  а з іншого   –  електронні комунікації значно розширюють коло спілкування, тому важливо дотримуватись важливих правил безпечного користування у всесвітньому павутинні.

Детальніше...

Участь викладачів у форумі «Адаптація до кліматичних змін та особливості вирощування плодоовочевих культур за умов зміни клімату»

19 січня 2022 року доценти кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка Алмашова В.С. та Стратічук Н.В. прийняли участь у форумі-вебінарі «Адаптація до кліматичних змін та особливості вирощування плодоовочевих культур за умов зміни клімату».

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ТЕХНОЛОГ» НА ТЕМУ «ВИГОТОВЛЕННЯ ЦИБУЛЕВОГО КОНФІТЮРУ В ЛАБОРАТОРНИХ УМОВАХ»

Засідання студентського наукового гуртка «Технолог» кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції було присвячене виготовленню цибулевого конфітюру в умовах лабораторного комплексу кафедри.

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ТЕХНОЛОГ» НА ТЕМУ: «ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ОКРЕМИХ ВИДІВ ВИНОРОБНОЇ ПРОДУКЦІЇ»

На черговому засіданні студентського наукового  гуртка «Технолог» кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції було розглянуте питання особливостей виготовлення окремих видів виноробної продукції, а саме виробництво безалкогольного вина.

 

Детальніше...

Засідання комісії з академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин

Цього тижня відбулося позачергове засідання комісії з академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин. Дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу є одним із пріоритетних завдань університету, що направлене на підвищення якості освіти.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Робочі програми навчальних дисциплін спеціальності 015

Андрагогіка

Глобальна економіка

Державна освітня політика

Державне регулювання та економічна політика

Державні стандарти освіти і освітнє законодавство

Економіка освітньої сфери

Економіка підприємства

Економічне управління підприємством

Конкурентоспроможність підприємства

Культура наукової мови

Культура усного професійного мовлення

Методика викладання економічних дисциплін

Методологія наукових досліджень

Організація і розвиток власної справи

Основи дидактики вищої школи

Педагогічні технології

Планування та організація навчального процесу

Проектування професійної діяльності та підготовки фахівця

Психологія управління

Публічні фінанси

Система вищої освіти в Україні

Соціальна психологія

Стратегічне управління підприємством

Управління навчальним закладом

Управління проектами

Управлінський консалтинг

Філософія освіти

Інноваційний розвиток підприємства

Інтелектуальний бізнес

Інформаційні системи і технології в управлінні організацією

Виробнича (переддипломна практика)

Виробнича практика з фаху (магістри)

Комплексна практика