ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Заходи

Заходи Школи аграрного лідера

Школа аграрного лідера здійснює освітні та професійно-практичні заходи за участю найкращих вітчизняних та іноземних професіоналів бізнесу та громадського сектору, висококваліфікованих викладачів університету.

Тематика навчальних курсів спрямована на персональний розвиток активних інноваційних особистостей, реалізацію їх потенціалу для успішного розв’язання завдань аграрного бізнесу та сільських громад Херсонщини та України.

Детальніше...

Школа аграрного лідера ХДАЕУ співпрацює з державними та фінансовими установами Херсонської області

Добігає логічного завершення навчальний рік у закладах вищої освіти, здобувачі готуються до сесії, захисту кваліфікаційних робіт, очікують літніх канікул. І Школа аграрного лідера ХДАЕУ підводить підсумки року.

Детальніше...

Школа аграрного лідера продовжує роботу на факультеті архітектури та будівництва

28 квітня 2021 р. до Дня науки в Херсонському державному аграрно-економічному університеті пройшло чергове заняття в Школі аграрного лідера на тему: «Новітня дощувальна техніка, її ресурсо- та енергозбереження».

Детальніше...

Чергове засідання в школі аграрного лідера на факультеті архітектури та будівництва

22 квітня 2021 року до Дня науки відбулось заняття в Школі Аграрного лідера в ХДАЕУ на тему «Зв'язок водного об’єкту і міста як одне з найважливіших питань містобудування». У роботі наукового заходу взяли участь 45 учасників.

Детальніше...

Школа аграрного лідера на факультеті архітектури та будівництва

14 квітня 2021 року в ХДАЕУ відбулось заняття в Школі Аграрного лідера на тему «Тенденції у професійному становленні майбутнього архітектора - методи Львівської архітектурної школи». Відкрив захід проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр АВЕРЧЕВ.

Детальніше...

Інноваційні технології в професійній діяльності викладача економічних дисциплін

«Впроваджуємо інноваційні технології», із таким гаслом 14 квітня 2021 року відбулася зустріч у межах Школи аграрного лідера Херсонського державного аграрно-економічного університету. Основні положення тематичної панелі «Інноваційні технології в професійній діяльності викладача економічних дисциплін» висвітлили спікери зустрічі: Олександр Кедровський – директор ДНЗ «Білозерське професійно-технічне училище № 6» і Наталія Мажора – викладач економіки ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище».

Детальніше...

Активна участь Ради роботодавців факультету архітектури та будівництва ХДАЕУ в роботі школи аграрного лідера

06.04 2021 р. в ХДАЕУ відбулось заняття в Школі аграрного лідера на тему «Сучасний керівник будівельної компанії: професіонал, лідер, проектний менеджер».

Детальніше...

Тренінг у Школі аграрного лідера

 

«Розбудуємо країну разом», саме з таким гаслом відбувся сьогоднішній тренінг у Школі аграрного лідера Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

Детальніше...

Що таке сталий туризм та як він вливає на туристичний сектор економіки

Зростання значимості туризму та загострення проблем, пов’язаних з його розвитком, змушують говорити про необхідність змін та пошуку нових векторів розвитку. Це стало причиною численних спроб адаптації головних положень і принципів концепції сталого розвитку до контексту туризму. 

Детальніше...

Зустріч стейкхолдера зі студентами спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа»

В умовах сьогодення туристична галузь все більше починає займати визначне місце в економіці не тільки країни, а й безпосередньо регіону. Однією з актуальних тематик у туристичній галузі стає розвиток внутрішнього туризму.

Детальніше...

Відбувся круглий стіл на тему «Бізнес ідеї для початківців: як відкрити бізнес з нуля без великих вкладень» в рамках Школи аграрного лідера

Як досягти успіху в бізнесі? Які секрети важливо знати? З якими труднощами доведеться зіштовхнутись? Якими навичками треба володіти справжньому лідеру? Як управляти командою?  На ці та інші питання шукали відповідь здобувачі спеціальності 073 "Менеджмент", які навчаються за ОП "Менеджмент" та "Менеджмент ІТ"  05.03.2021 р. під час  круглого столу на тему «Бізнес ідеї для початківців: як відкрити бізнес з нуля без великих вкладень» в рамках ШКОЛИ АГРАРНОГО ЛІДЕРА в ХДАЕУ.

Детальніше...

Школа аграрного лідера вивчає «Сучасне підприємництво: трансформація бізнес-ідей та ефективний інструментарій підвищення обсягів продажу»

3 березня відбувся тренінг на тему «Сучасне підприємництво: трансформація бізнес-ідей та ефективний інструментарій підвищення обсягів продажу», спікером якого був експерт Херсонського міського фонду підприємництва з розвитку основ підприємництва – Олег Кравець. «Основним завданням школи є створення простору для колаборації стейкхолдерів із академічною спільною для підвищення кваліфікації та набуття навичок для формування конкурентних переваг для ринку праці, опанування нових форм та методів викладання, формування м’яких навичок тощо» - зазначив проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор Олександр Аверчев.

Детальніше...

Яку роль відіграє START-UP в активізації підприємництва та підвищення ефективності складової бізнес-процесів?

Яку роль відіграє  START-UP в активізації  підприємництва та підвищення ефективності складової бізнес-процесів? На це питання 27.10.2020 намагалися відповісти учасники Школи аграрного лідера, що проводилася на базі Аграрно-економічного університету кафедрою менеджменту та ІТ. Зі вступним словом виступив проректор за наукової роботи та міжнародної діяльності, д.с-г.н., професор Аверчев О.В. Також привітала учасників круглого столу декан економічного факультету к.е.н., доцент Крикунова В.М.

Детальніше...

Школа аграрного лідера on-line

У цьому навчальному році активно працювала Школа аграрного лідера ХДАЕУ. Випускові кафедри за планом організували тематичні зустрічі здобувачів із представниками бізнесових та владних структур, досвідченими керівниками підприємств і підприємцями, які поділилися своїми знаннями і досвідом, надали рекомендації щодо майбутньої роботи за спеціальностями в реальному секторі економіки.

Детальніше...

Школа аграрного лідера працює он-лайн

У період дистанційного навчання здобувачі Херсонського державного аграрно-економічного університету активно приймають участь в освітніх та професійно-практичних заходах, організованих  університетом. Роботу Школи аграрного лідера 04.11.2020 р. з привітальним словом відкрила завідувач кафедри загальноекономічної підготовки Наталія Аверчева.

Детальніше...

Проблемна лекція для здобувачів вищої освіти ХДАЕУ

29 жовтня 2020 року проведена проблемна лекція на тему: “Глобальні зміни клімату і Україна: виклики та сценарії розвитку”   кандидатом географічних наук, доцентом кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олексієм Ситником.

Детальніше...

Другий день тренінг-курсу «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

21 жовтня 2020 року пройшов другий етап засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...

Тренінг-курс «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

20 жовтня 2020 року розпочато перший день засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...

Засідання круглого столу на тему: «Проблеми та перспективи розвитку туристичної галузі (зелений туризм) в Херсонській області»

15.10.2020 року відбулося засідання «Школи аграрного лідера» завдяки підтримці Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, організатором якого виступила кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов, на тему: «Проблеми та перспективи розвитку туристичної галузі (зелений туризм) в Херсонській області».

Детальніше...

7 жовтня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті був проведений науково-практичний семінар «Складові успішної діяльності в освітньому просторі

7 жовтня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті був проведений науково-практичний семінар «Складові успішної діяльності в освітньому просторі (на прикладі викладача економічних дисциплін)». Організаторами виступили кафедра професійної освіти і кафедра загальноекономічної підготовки економічного факультету ДВНЗ «ХДАУ». Метою заходу було визначення інноваційних та альтернативних складових успішної діяльності викладача економічних дисциплін в сучасних умовах.

Детальніше...

Фінал бізнес-тренінгу «Системний погляд на агробізнес» в рамках Школи аграрного лідера

Чи відчували ви коли-небудь солодкий смак перемоги? Чи раділи отриманому сертифікату, як у дитинстві солодощам? Саме такі емоції пережили учасники тренінгу «Системний погляд на агробізнес».
9 жовтня в ДВНЗ ХДАУ відбулася фінальна ділова гра у вигляді бізнес-симуляції під керіництвом бізнес-консультантів Компанії Корпоративних Тренінгів «СТС» Леоніда Бутенка та Артема Холоденка (м. Київ).

Детальніше...

В рамках Школи аграрного лідера стартував другий етап тренінгу «Системний погляд на агробізнес»

В стінах ДВНЗ ХДАУ триває тренінг «Системний погляд на агробізнес» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP. В рамках Школи аграрного лідера 8.10.2020 стартував другий раунд бізнес-гри для за участі наступних шести команд здобувачів вищої освіти під керівництвом кваліфікованих тренерів.

Детальніше...

Симуляція бізнес-процесів агробізнесу в Школі аграрного лідера ДВНЗ «ХДАУ»

5 жовтня розпочала новий навчальний рік Школа аграрного лідера! За підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP стартував тренінг «Системний погляд на агробізнес» за участі шести команд здобувачів вищої освіти та стейкхолдерів, який буде проходити у два етапи - 5-6 та 8-9 жовтня в стінах ХДАУ. 

Детальніше...

Новий навчальний рік розпочинає Школа аграрного лідера

Новий навчальний рік розпочинає Школа аграрного лідера ДВНЗ «ХДАУ». 5-6 жовтня та 8-9 жовтня 2020 року в рамках Школи аграрного лідера та за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP відбудеться тренінг «Системний погляд на агробізнес» за участі шести команд здобувачів вищої освіти та стейкхолдерів.

Детальніше...